Red Cocarde

Red Cocarde - modne i stylowe torebki oraz dodatki dla kobiet

Kilka słów o projekcie

Adres strony www: redcocarde.pl

Red Cocarde jest sklepem, który powstał z miłości do odkrywania pięknych rzeczy, które swoim charakterem nadają wizerunkowi określony styl. W tym miejscu znajdzie coś dla siebie zarówno kobieta nowoczesna, awangardowa, elegancka jak i kochająca styl retro, vintage lub boho.

Naszym celem jest dotarcie do osób, w szczególności kobiet szukających oryginalnych i klimatycznych elementów garderoby, (takich jak torebki, biżuteria) które swoją obecnością nadają wyjątkowego designu. Posiadając w szafie nasze dodatki wiesz, że masz co na siebie włożyć. Firma została założona w 2011 r. i prowadzi szeroki zakres działalności. Dziękujemy zatem wszystkim klientom, którzy z nami byli i są.

Sklep wraz z blogiem poświęconym kobietom, który działał już wcześniej jako samodzielna kreacja, prezentuje Paniom wiele wskazówek, nie tylko z zakresu stylizacji, ale również makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Są na nim zamieszczane aktualne i przydatne dla Was informacje, takie jak: recenzje kosmetyków, zdjęcia, porównania produktów.

Mamy też nadzieję, że przedstawiane inspiracje pomogą odnaleźć się w zalewie atakujących nas zewsząd masowych informacji. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej witryny, i przekonania się, że zakupy robione w sklepie Red Cocarde to czyste piękno wypełnione mocą wrażeń.”