Fondi

Fondi to kolejny ambitny projekt z dziedziny świata finansów i inwestycji grupy Quence Capital tworzonych przez Kamila Rzóskę i Konrada Rotuskiego. Portal publikuje bieżące notowania różnego rodzaju funduszy inwestycyjnych (otwarte, zamknięte, akcji, papierów dłużnych itd.) oraz nowatorsko podejście do kwestii analiz finansowych i rekomendacji, które publikowane są bieżąco na blogu. Obecnie portal znajduje się w fazie eksperymentalnej, a oficjalny start przewidziany jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

W projekcie połączono platformę WordPress, która stanowiła front witryny (i dla której przygotowano szatę graficzną nawiązująca do klasycznych, popularnych na rynku światowym portali finansowych) oraz dedykowane funkcje w kodzie PHP pochodzące już od zewnętrznego dewelopera, który implementuje zaawansowany algorytm związany z przetwarzaniem notowań funduszy. Witryna została zoptymalizowana pod kątem wygody użytkowania i wyszukiwarek (SEO) z myślą o przyszłym rozwoju i reklamie w internecie.

Szachmat

Szachmat to rozbudowany szachowy portal WWW (dokładniej mówiąc tematyczny wortal) poświęcony społeczności szachowej. Oferuje szachowe artykuły, interaktywne kursy instruktażowe, encyklopedię wiedzy, filmy, sekcje pobraniową z przydatnymi aplikacjami dla szachistów, sklep internetowy oraz część społecznościową. Początkowo zbudowany na frameworku CMS Joomla, został ostatecznie przekodowany na WordPressa w celu osiągnięcia lepszej wydajności. Ideą stworzenia portalu byłą odpowiedź na potrzebę stworzenia miejsca, gdzie szachista może znaleźć w jednym miejscu wszystkie interesujące go materiały i źródła poświęcone swojemu hobby – królewskiej grze.

Red Cocarde

Red Cocarde jest sklepem, który powstał z miłości do odkrywania pięknych rzeczy, które swoim charakterem nadają wizerunkowi określony styl. W tym miejscu znajdzie coś dla siebie zarówno kobieta nowoczesna, awangardowa, elegancka jak i kochająca styl retro, vintage lub boho.

Naszym celem jest dotarcie do osób, w szczególności kobiet szukających oryginalnych i klimatycznych elementów garderoby, (takich jak torebki, biżuteria) które swoją obecnością nadają wyjątkowego designu. Posiadając w szafie nasze dodatki wiesz, że masz co na siebie włożyć. Firma została założona w 2011 r. i prowadzi szeroki zakres działalności. Dziękujemy zatem wszystkim klientom, którzy z nami byli i są.

Sklep wraz z blogiem poświęconym kobietom, który działał już wcześniej jako samodzielna kreacja, prezentuje Paniom wiele wskazówek, nie tylko z zakresu stylizacji, ale również makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Są na nim zamieszczane aktualne i przydatne dla Was informacje, takie jak: recenzje kosmetyków, zdjęcia, porównania produktów.

Mamy też nadzieję, że przedstawiane inspiracje pomogą odnaleźć się w zalewie atakujących nas zewsząd masowych informacji. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzania naszej witryny, i przekonania się, że zakupy robione w sklepie Red Cocarde to czyste piękno wypełnione mocą wrażeń.”