Astex

Astex - producent tynków, zapraw klejowych, farb, systemów ociepleń

Kilka słów o projekcie

Adres strony www: www.astex-tynki.pl

Astex to duże i innowacyjne przedsiębiorstwo działające na rynku materiałów budowlanych. To producent znakomitych tynków, zapraw klejowych, farb, gruntów, systemów ociepleń. Założony został w latach 70. XX wieku przez rodzinę państwa Puczyńskich. Od tego czasu, z pokolenia na pokolenia był rozwijany przez kolejne generacje aż do momentu, gdy zaczął odgrywać znaczącą rolę zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Astex posiada własne laboratorium technologiczne, w którym opracowuje zaawansowane receptury dla materiałów budowlanych. Jednym z ważniejszych produktów firmy są nowoczesne systemy ociepleń wykorzystujące styropian (trwają również prace nas systemami ociepleń opartymi o wełnę mineralną).

Budowa nowej strony dla tej firmy wymagała wzięcia pod uwagę dotychczasowej identyfikacji wizualnej i dopasowania koncepcji projektu do dotychczas prowadzonych działań marketingowych. Witryna astex-tynki.pl powstała przy współpracy ciechocińskiej agencji „FENIX”, która przygotowała kompletny projekt graficzny serwisu. Został on następnie zakodowany od podstaw dla systemu WordPress, a za pomocą odpowiednich dla tej platformy skryptów dodano do witryny pełną wielojęzykowość.

Astex od samego początku jest naszym klientem, dla którego wykonywane są działania związane z pozycjonowaniem pod ogólnopolskie frazy kluczowe związane z branżą budowlaną.