Art of Show

Art of Show Bydgoszcz - Michał Urbaniak

Kilka słów o projekcie

Adres strony www: artofshow.pl

Art of Show to bydgoska agencja zajmująca się kompleksową organizacją imprez okolicznościowych, eventów oraz wydarzeń biznesowych. Prowadzona przez doświadczonego na rynku DJa i specjalisty od sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego – Michała Urbaniaka oferuje klientom z Bydgoszczy następujące usługi:

  • prowadzenie imprezy (wesela, studniówki, balu, imprezy firmowej itp.) przez profesjonalnego DJ Wodzireja
  • sprowadzenie gwiazdy lub ważnej osobistości ze świata muzyki czy też show biznesu z Polski lub z zagranicy
  • nagłośnienie z użyciem wysokiej jakości sprzętu dźwiękowego (Pioneer, Serato DJ, Beam, Eurolite)
  • rewolucyjne i niespotykane wcześniej w Bydgoszczy tzw. dekoracje światłemczyli efektowne i stylowe oświetlenie imprezy
  • zadbanie o kwestie organizacyjne i techniczne związane z przygotowaniem do wydarzenia
  • pełną organizacją ślubów (wedding planner) oraz innych ważnych wydarzeń

W ramach współpracy powstała nowoczesne i w pełni responsywna strona www z wieloma działami o rozbudowaną treścią. Strona firmowa została wykonana przy użycie technologii HTML5, CSS3, jQuery i bazuje na CMS WordPress. Strona jest w pełni multimedialna, obsługuje wszystkie typy mediów oraz treści (grafika, wideo, ścieżki dźwiękowe, widżety, pliki PDF itd.) oraz posiada blog i wbudowaną wyszukiwarkę. Dodatkowo wykonano integrację z portalami społecznościowymi i optymalizację pod kątem marketingu w wyszukiwarkach (SEO/SEM), a w ramach dalszej kooperacji prowadzone są w internecie intensywne działania społecznościowe i marketingowe dla Art of Show.