Dawid Ziółkowski

Dawid Ziółkowski

Projekty graficzne, webdevelopment, HTML, CSS, PHP, konfiguracja serwerów, SEO, wsparcie techniczne

Tworzenie i projektowanie witryn to moja pasja.
Nie traktuję tego jak pracy rzemieślnika, lecz jak pracę zawierająca pierwiastek sztuki. A to sprawia, że jest to dla mnie również przyjemność. Bardzo chcę, aby praca nad projektem była przyjemnością również dla moich klientów, a efekt zadowalał klienta tak, jak dobry obraz zadowolala konesera sztuki.

Lubię to, co robię. Praca przy tworzeniu stron to nie tylko technika i technologia. To nie tylko HTML, CSS, PHP, jQuery, języki programowania, biblioteki, frameworki... To całość, która musi opierać się na przemyślanym pomyśle oraz jeszcze bardziej przemyślanej jego realizacji. Czasem trzeba nauczyć się czegoś nowego, zaryzykować lub nawet zacząć wszystko od nowa.
Ja się tego nie boję.

Nie boję się podejmowania nowych wyzwań. I zawsze słucham też tego, co proponuje klient. Zapraszam Cię na spotkanie przy kawie lub herbacie, gdzie porozmawiamy o Twoim projekcie i poszukamy najlepszego sposobu jego realizacji.

Karolina Kałyszewska

Karolina Kałyszewska

Branding, marketing sieciowy, portale społecznościowe, pozycjonowanie, PR, copyriting, doradztwo i opieka nad klientem

Moja przygoda i chęć współpracy rozpoczęły się tak naprawdę od tego, że w trakcie studiów pokochałam PR i uwierzyłam w siłę marketingu. Rozpoczynając od pomagania Dawidowi w małych rzeczach, coraz głębiej wchodziłam w świat internetu, aby stać się pomostem pomiędzy naszą firma a klientem, odkrywając przed nim wielka moc kryjąca sie w sieciowym kanale dystrybucji.

Obowiązki związane z budową marki klienta, przygotowywaniem i rozbudową kampanii w wyszukiwarkach i sieciach społecznosciowych, tworzenie unikalnych i oddziałujących na odbiorcę treści na stronach www, opieka nad każdym niemal aspektem wizerunku firmy w internecie, wreszcie techniczne aspekty związane z działaniem serwisów www i nowoczesnych technologii dedykowanym aplikacjom webowym, sprawiły że zyskałam nieocenioną, branżową wiedzę bezpośrednio z codziennej praktyki, z realnych, odnoszących sukcesy projektow.

Praca z Dawidem i współpraca z klientami oraz naszymi zaufanymi partnerami daje mi wielką satysfakcję, której się wcześniej nie spodziewałam.

Dane firmy:

Szachmat Dawid Ziółkowski

ul. Czackiego 17/18, 85-138 Bydgoszcz

NIP: 953-241-98-62, Regon: 340919381

tel. 531-531-999, kontakt@dawidziolkowski.pl

Konto Alior Bank: 55 2490 0005 0000 4000 0090 0666

-->